Çeşme Balık Avı Turu

Balık Avı Turu

BALIK AVI SEZONUMUZ 1 EKIM CUMARTESİ VE 2 EKİM PAZAR BASLAYACAKTIR...ILGINIZDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIZ...


 2016-2017 Sezonunda daha fazla balık yakalamak için tek profosyenel SONARI olan teknede haydi balık yakalamaya...

40 metre boyunda Türkiye'nin en büyük balık avı turu teknesinde sallanmadan keyifli bir balık avı için sizi her hafta sonu Çeşme'ye bekliyoruz.

Teknemizin her iki tarafındaki koridorlar tüm yolcularımızın rahatlıkla avlanabileceği kadar geniş ve uzundur. Islanmadan, verdiğimiz taburelerde oturarak gün boyu rahat bir av geçirebilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE TEKNEDE ÖDEME YAPABİLİRSİNiZ.

Daha az yolcu ile daha rahat bir balık turu için, her cumartesi ve pazar tüm balık avı tutkunlarını bekliyoruz.

İzmir'den servis dahil fiyatımız 70TL.
Çeşme'den katılım 60TL.

GÜN BOYU ÜCRETSİZ ÇAY SERVİSİ

Balık avı turlarımız mayıs ayına kadar her cumartesi ve pazar yapılmaktadır. Müşterilerimiz teknemize kendi imkanları ile gelebilirler yada İzmir - Çeşme servisimizi kullanabilirler. Balık avına katılan müşterilerimiz genellikle tüm aile bireyleri ile katılmakta, turumuz sıcak ve neşeli bir ortamda geçmektedir. Teknemiz 2010 modeldir ve balık avı turuna uygun olması amacıyla etrafında koridor olacak şekilde tasarlanmıştır. Geniş ve ağır yapısı sebebiye diğer tekneler oranla daha az sallanmakta ve balık avı için uygun bir ortam sağlamaktadır. Balık avı turumuza öğle yemeği dahildir.

Çeşme Balık Avı Turu

 

Balık Avı Turumuzun programı:

04:00 İzmir'den Hareket

04:45 Narlıdere'de Yem İkmali

05:45 Tekneye Varış

06:00 Çeşme'den Hareket

06:30 Av Bölgesine Varış

12:30 Yemek Servisi

Balık Izgara

Makarna

Mevsim Salatası

18:30Çeşme'ye Varış

20:00 İzmir'e Varış

 

Balık avu turumuzda oltaya en çok takılan balıklar mercan, karagöz, mırmır, lidaki, dülger, istavrit, uskumru ve bolca gopez. Bunların yanında ahtapot ve kalamarda oltaya gelmektedir. Ekipman olarak tavsiyelerimiz, 30-35-40 silikon misina, 75-100-125 gr kurşun, 4-5-6 numara iğne, 1.20-1.50 arası kamışlar uygundur. Yem olarak Narlıdere'de uğradığımız balıkçıdan sülünes, mamun ve borukurdu temin edebilirsiniz. Bunların dışında yanınızda yaşatma getirmeniz uygun olacaktır. Yakalanan tüm balıklar müşterilerimizin kendilerine aittir.

 

Çeşme Balık Avı Turu İçin Rezervasyon 0533 417 36 56

 

logo-poseidonTecrübe